Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 7 dny

Kontaktní osoba

Petra Peřtová

Lokace

Ústecký kraj, Havraň

Mzda

21 000 Kč

Popis

OPERÁTOR/ -KA CHEMICKÉ LABORATOŘE
NÁPLŇ PRÁCE:
- připravovat vzorky, měřit a dodržovat technologické postupy dle pracovních instrukcí v četnosti požadované kontrolním plánem nebo na základě požadavků ostatních oddělení
- zajistit relevantní dokumentaci k prováděným měřením
- v případě jakékoliv abnormality informovat nadřízeného či žadatele
- navrhovat okamžitá opatření a spolupracovat s procesním inženýrstvím a mistry ve výrobě řešit problémy
- zastavit postup výrobků na další operaci při zjištění neshod
- provádět úklid a údržbu zařízení dle příslušné dokumentace
POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání chemického zaměření
- praxe v oblasti kontroly kvality
- uživatelská znalost MS Office
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu, dále se vzdělávat, odolnost vůči stresu
Zaměstnanecké výhody: stravenka za každou odpracovanou směnu, bonus za 100% přítomnost na pracovišti, příspěvek na dopravu, osobní ohodnocení, odměna za doporučení nového zaměstnance, variabilní složka mzdy, dovolená navíc, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, pravidelné roční navyšování mezd, benefitní systém, odměna za zlepšovací návrhy, za ohlášení skoronehody, firemní akce - dětský den, vánoční večírek, vitamíny a vánoční dárky pro všechny zaměstnance.
HLÁSIT SE: Peřtová Petra, tel.: 737233799, volat od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: prace@nemak.com, osobně po telefonické domluvě.

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech