Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 25 dny

Kontaktní osoba

Miroslava Kučerová

Lokace

Královéhradecký kraj, Divec

Mzda

19 000 Kč - 22 000 Kč

Popis

OPERÁTOR / OPERÁTORKA (OPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce : strojní opracování pryžových výrobků
- Požadujeme: manuální zručnost, praxe ve výrobě výhodou
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, příplatky ke mzdě, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky a další zamětnanecké benefity (sport, kultura), dostupnost MHD.
- Nejdříve prosíme zaslat životopis na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek; 6:00 - 14:00) kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel.: 495 753 255, 603 569 123, e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com

Profese

Pomocní dělníci ve výrobě