Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Jitka Vlasáková

Lokace

Královéhradecký kraj, Červená Hora

Mzda

18 000 Kč - 19 000 Kč

Telefon

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zpracování příchozích hovorů a e-mailů; řešení reklamací; přijímání objednávek; zadávání objednávek do systému; péče o stávající i nové zákazníky a klienty, zpracování faktur, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; dobré znalosti v oblasti PC; flexibilita, dobré organizační schopnosti, zaměření na detail; schopnost pracovat v pružném pracovním prostředí.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí rozvíjející se společnosti; možnost osobního i karierního růstu; po zkušební době stravenka v hodnotě 100 Kč plně hrazená zaměstnavatelem; při pracovním poměru na dobu neurčitou s délkou trvání 1 rok příspěvek na penzijní nebo životní pojištění; přátelské prostředí.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Profese

Operátoři telefonních panelů