Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Gabriela Rumánková

Lokace

Zlínský kraj, Liptál

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

Popis

OPERÁTOŘI VÝROBY
POŽADUJEME: Manuální zručnost, pečlivost. Zodpovědný přístup k práci. Praxe v automobilovém průmyslu nebo lisovně výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha montážní linky. Obsluha lisu a konečné opracování výrobků. Výše mzdy na základě výkonu.
NABÍZÍME: Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě. Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené. Odměny za přítomnost 6%. Příplatky za odpolední směnu 4 Kč/hod. a práci o víkendu nad rámec Zákoníku práce 75% navíc. Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000 Kč / kvartálně. Věrnostní bonus 4x ročně (celkem 6.000 - 12.000 Kč dle počtu odpracovaných let). Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma. Letní a vánoční příspěvek. Příspěvek na firemní stravování (cena jídla 30 Kč). Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Gabriela rumánková, tel.: 577 572 241, 724 940 528 v pracovní dny od 8:00 do 15:00. Případně emailem na adresu: wocostvpersonal@cz.wocogroup.com

Profese

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů