Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Sylva Kocurová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

95 Kč - 105 Kč

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. 607 093 721 nebo pište na e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora/ku skladu.

Požadavky:
-SOU s výučním listem
-Praxe v řízení VZV - logistika, sklad
-Orientace v hutním materiálu vítána
-Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost

Nabízíme:
-Práce na HPP, 2 směny
-Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Náplň práce:
-Obsluha skladu dle požadavků vedoucího směny
-Obsluha VZV
-Vystavování příjemek, výdejek a dalších dokumentů
-Přejímání zboží a materiálu, nakládka/vykládka
-Práce s PC

Profese

Řidiči vysokozdvižných vozíků