Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 12 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Saal

Lokace

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou

Mzda

20 000 Kč

Předpokládá se, že zaměstnanec bude 50 % pracovního úvazku vykonávat na ZŠ Arbesova a 50 % na ZŠ Mozartova. Lze rozdělit i mezi dva zaměstnance.
Požadované kvalifikační předpoklady jsou dle zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů (vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie). Dále požadujeme trestní bezúhonnost. Pozice je vhodná i pro absolventy se zkušenostmi při práci s dětmi.
Pracovní náplň:
" ve spolupráci s metodikem prevence a třídními učiteli preventivní, diagnostická a intervenční práce s třídními kolektivy;
" metodická podpora pedagogů;
" individuální práce s žáky a rodiči;
" kariérní poradenství, adaptační kurzy…
Nastupující psycholog může na obou školách očekávat:
" vstřícné vedení;
" fungující školní poradenské pracoviště;
" učitelé, žáci i rodiče navyklí využívat škol. psychologa.
Výše hrubé mzdy se odvíjí od počtu let započitatelné praxe a je ve výši dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

Profese

Pedagogičtí psychologové