Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Iva Gruberová

Lokace

Středočeský kraj, Tetín

Mzda

21 260 Kč - 31 240 Kč

Náplň práce: komplexní zajišťování personální a platové agendy, zajišťování pracovně-lékařských prohlídek, evidence a kontrola docházky, evidence veškerých personálních písemností, zpracovávání statistických a dalších výkazů souvisejících s personální a mzdovou agendou, zajišťování některých úkonů souvisejících s bezpečností práce a požární ochranou, ostatní práce přidělené předsedkyní soudu. Požadavky: vzdělávání a praxe v oboru personalistiky a mzdového účetnictví, dobrá znalost práce na PC (MS Office), práce ve mzdovém programu DataCentrum výhodou, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost. Platové podmínky: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, od 1. platového stupně 21.260 Kč až do 12. platového stupně 31.240 Kč (podle započitatelné praxe), zvláštní příplatek. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené, indispoziční volno 2 dny, zvláštní příplatek. Kontakt emailem.

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace