Datum vložení

vložen před 7 dny

Kontaktní osoba

Ondřej Žáček

Lokace

Olomoucký kraj, Radíkov

Mzda

21 700 Kč - 30 000 Kč

Popis

Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
vedení obecné personální agendy, zejména přihlašování a odhlašování zaměstnanců, vedení evidencí, komunikace s Úřady práce, zdravotními pojišťovnamy a OSSZ, nástupy zaměstnanců, správa osobních složek.

Požadujeme:
vzdělání ukončené maturitní zkouškou, praxi v oboru minimálně 1 rok, kolegialitu, loajalitu, časovou flexibilitu,

Nabízíme:
možnost využití firemních vozidel, telefon, multisport karta, kafeterii, zajištěné parkování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Ondřeje Žáčka:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zacek@sksbu.cz;
- telefonicky na čísle 607 275 979;
- osobně (v dosavadní kanceláři) na adrese: SKS Business Unit s.r.o., Jiráskova 116, 753 01 Hranice

Místo výkonu práce (v nových prostorech) - SKS Business Unit s.r.o., Smetanovo nábřeží 331, Hranice

Profese

Personální referenti