Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Iveta Narovcová

Lokace

Jihočeský kraj, Litochovice

Mzda

25 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- Plánování výroby podle výrobních kapacit
- Zajišťování dodržení dodacích termínů interní výroby a zakázek přiděleného plánovacího kódu
- Kontrola zpožděných výrobních zakázek a jejich přetermínování v systému
- Řízení a organizace hromadného tisku objednávek pro výrobu
- Tvorba přehledu všech výrobních zakázek a priorit
- Koordinace výroby
- Tvorba mimořádných analýz a statistik
- Spolupráce s administrátory plánování, supervizory výroby, s oddělením nákupu a logistiky

Požadavky:

Praxe ve výrobní firmě
Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point)
Znalost Oracle výhodou
VÝHODY: Prémie od prvního měsíce, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření a další firemní benefity
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem. Telefonicky v době od 8:00-14:30 hod., Ing. Narovcová Iveta, tel.: 383312100, e-mail: iveta.narovcova@vertiv.com

Profese

Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví