Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Ivana Linková

Lokace

Ústecký kraj, Most

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

PLÁNOVAČ/-KA VÝROBY
NÁPLŇ PRÁĆE: - příprava a sestavování plánů výroby v časovém horizontu v závisloti na
materiálu, kapacitě strojů, lidských zdrojů - zajišťování rozpisu plánů a jejich koordinace -
spolupráce s ostatními útvary (logistika, kvalita) - zpětná kontrola realizace plánovaných položek v
termínech.
POŽADAVKY:
- samostatná činnost v plánovaní výroby - samostatné technické myšlení - výborná
znalost PC, praxe ve výrobní společnosti výhodou - časová flexibilita - organizační schopnost,
komunikativnost, práce s lidmi, týmový duch.
HLÁSIT SE: Linková Ivana, tel.: 775499003, e-mail: ivana.linkova@3e-technologies.net - zaslat životopis, osobně po telefonické či mailové domluvě + zaslat životopis

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)