Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Růžena Sakařová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

24 770 Kč

Popis

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) požadavky na uchazeče:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
praxe i zkušenosti ve státní správě nebo samosprávě v oblasti majetkoprávní problematiky výhodou
znalost práce s PC (MS Office)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charakteristika pracovního místa:
zpracovávání návrhů podání k soudům, správním úřadům a jiným orgánům
provádění komplexní právní kontroly - audit všech právních jednání
vypracovávání smluv
specializovaná odborná činnosti v oblasti majetkoprávní a restituční
metodická činnost v oblasti majetkoprávní

Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha
Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, s podmínkou schopnosti realizace služebních cest v rámci své činnosti

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 5. 6. 2020 na adresu:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Územní pracoviště Střední Čechy
Rašínovo nábřeží 390/42
128 00 Nové Město, Praha 2
e-mail: ruzena.sakarova@uzsvm.cz
předmět e-mailu: VŘ právní auditor
Upozornění:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení

Profese

Podnikoví právníci