Datum vložení

vložen před 24 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

P. Ho The Sao

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

17 900 Kč

Popis

MPV: Celetná 592/23, 110 00 Praha 1
Kontakt: p. Ho The Sao, tel. +420 773 295 726, mail: saohothe(@)gmail.com

Náplň práce:
• základní komunikace se zákazníky a zjišťování jejich potřeb
• přijímání peněz a plateb, kontrola zboží, výdej stvrzenek v samoobsluze
• kontrola cen a jakosti zakoupeného zboží
• inventarizace zásob
• školení a další pomocné práce dle pokynů vedoucího
Požadavky na zaměstnance:
- znalost vietnamštiny a angličtiny výhodou - obchod je v turistické zóně, obchodní partneři a vedení společnosti mluví česky a vietnamsky
- komunikatovnost a samostatnost
- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem
- fyzická zdatnost
- bezúhonnost
Výběrové řízení průběžně až do obsazení pozice:
1. kolo na základě životopisu (Zasílejte v českém, případně vietnamském jazyce na: saohothe(@)gmail.com).
2. kolo s vybranými uchazeči na základě krátkého telefonického pohovoru
3. kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky

Profese

Pokladníci v prodejnách