Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Npor. Bc. Josef Shejbal

Lokace

Královéhradecký kraj, HRADEC KRÁLOVÉ

Mzda

24 220 Kč

Popis

POLICISTA/POLICISTKA CIZINECKÉ POLICIE
- Ředitelství služby cizinecké policie, Mobilní jednotka cizinecké police, Oddělení mobilní jednotky Hradec Králové, přijme na volné pracovní pozice nové kolegyně a kolegy. Nabízíme zaměstnání ve služebním poměru příslušníka Policie ČR dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.
- Pracovní náplň nabízených volných míst:
• ochrana vnitřní i vnější schengenské hranice
• hraniční kontrola osob
• práce v oblasti nelegální migrace
• udržování veřejného pořádku
• práce s moderní technikou
• plnění závazků ČR v souvislosti s ochranou hranic
• podpora ostatních útvarů Policie ČR
- Požadujeme:
• úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• čistý rejstřík trestů
• časová flexibilita
• fyzická, zdravotní a osobní způsobilost
• občan ČR starší 18 let
- Nabízíme: náborový příspěvek 75 000 Kč•zázemí státní instituce; •6 týdnů dovolené; •příspěvek na stravu; •příspěvek na penzijní připojištění; •moderní výzbroj a výstroj; •možnost profesního růstu; •bezúročná půjčka na bydlení; •možnost jazykového vzdělávání; •možnost vyslání do zahraničních misí; •příspěvek na dovolenou; •po 15 letech služby možnost 14 denní lázeňské péče a výsluhový příspěvek
• Po úspěšném dokončení základní odborné přípravy je plat 31 440 Kč
- Kontakt: npor. Bc. Josef Shejbal, zástupce vedoucího oddělení; tel.: 603 190 948; email: josef.shejbal@pcr.cz
- V případě zájmu na uvedenou emailovou adresu zasílejte životopisy

Profese

Referenti Policie ČR