Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 4 dny

Kontaktní osoba

Lucie Bouchalová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

20 000 Kč

Náplň práce: nakládka/vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel, práce v třídírně zavazadel, obsluha mobilních mechanizačních prostředků, ostatní činnosti spojené s technickým odbavením letadel vyjma plnění letadel pohonnými hmotami.
Požadavky: platný řidičský průkaz, skupiny B (C, CE výhodou), dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost (fyzická zátěž kategorie III.), flexibilita, spolehlivost, výpis RT podmínkou, velmi dobrá znalost českého jazyka.
Dlouhodobá práce ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti.

Práce na hlavní pracovní poměr, kariérní a finanční postup, elektronické stravenky, nadstandartní příspěvky ke mzdě, vstupní školení, vybavená odpočinková místnost, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, možnost rozšíření skupiny řidičského oprávnění na sk C a E placené zaměstnavatelem.

Kontakt: Bouchalová Lucie, tel.: 778448799, e-mail: prg.hr@menziesaviation.com

Profese

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě