Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Typ úvazku

Dohoda o provedení činnosti, Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Ilona Matějčková

Lokace

Plzeňský kraj, Kejnice

Mzda

13 350 Kč

Dohoda o provedení práce (DPP) nebo dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
POŽADUJEME: dobrá fyzická kondice, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce při zateplování budovy - řezání a příprava materiálu, instalování izolace, přibíjení desek, pomocné práce
NABÍZÍME: práce v malém příjemném kolektivu, možnost zkráceného úvazku, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti
ÚVAZEK: 4 - 6 hodin denně (BRIGÁDA)
MZDA: 13 350 Kč při plném úvazku + odměny
Korespondenční adresa: Nádražní ul. - areál býv. Kasáren, 342 01 Sušice

Profese

Dělníci v oblasti výstavby budov