Datum vložení

vložen před 21 dny

Kontaktní osoba

Tuan Anh Truong

Lokace

Olomoucký kraj, Radíkov

Mzda

18 000 Kč

Popis

Náplň práce:
plánování jídel, příprava a vaření potravin včetně vážení, měření a míchání ingrediencí; kontrola kvality potravin a míst pro přípravu a servírování jídla (teplota, hygiena); usměrňování pomocníků v kuchyni; školení (v oblasti provozu kuchyně a hygienických podmínek)

Požadavky:
znalost vietnamštiny výhodou; nezbytná znalost vietnamské a asijské kuchyně; spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu

Zájemci se mohou hlásit průběžně:
1. kolo na základě životopisu (Zasílejte v českém, případně vietnamském jazyce na e-mail: nambien8188@gmail.com).
2. kolo s vybranými uchazeči na základě telefonického pohovoru
3. kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky

Místo výkonu práce: Tuan Anh Truong, Zborovská č.p. 2008, 753 01 Hranice 1

Profese

Pomocní kuchaři