Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 4 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Petra Trojanová

Lokace

Pardubický kraj, Pardubice

Mzda

6 675 Kč

Popis

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní pozice je určena pro osoby s invalidním důchodem ( OZP 1,2,3 ).
Jedná se o práci v chráněné dílně.
Požadujeme:
pečlivost, manuální zručnost,samostatnost, aktivní přístup, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost.
praxe vítána
odpovídající zdravotní stav (dílna není bezbariérová, práce převážně v sedě)
Pracovní náplň:
komletace spodního prádla- jedná se převážně o navlékání prádla na ramínka, připevňování etiket, lepení štítků, balení do krabic a evidenci dle požadavků dodavatelské firmy.
Do výběrového řízení se přihlásíte tím, že zašlete svůj profesní životopis na níže uvedený e-mail. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení.

Profese

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení