Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Bc. Zdeněk Doleček

Lokace

Olomoucký kraj, PROSTĚJOV

Mzda

20 000 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Doleček tel.: 777 817 147 (volat v době 8:00-15:00 hod.) nebo e-mail dolecek@dtvs.cz.
Náplň práce: práce při provádění posunu na železniční vlečce, údržba železniční vlečky, kariérní růst na pozici vedoucí posunu (školení zajišťujeme na naše náklady)
Požadujeme: SOU (výuční list), technický obor výhodou, zdravotní způsobilost pro práci v železniční dopravě, dvousměnný režim (ranní a odpolední směna)
Nabízíme: Fond pracovní doby 7,5 hod/den, 5 týdnů dovolené, roční mimořádná odměna (13. mzda), odměna 600,- Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby), dopravné (v případě dojíždění z bydliště mimo Prostějov), stravné (cena standardního jídla je 26,- Kč), individuální zaměstnanecký benefit ve výši 6 000,- Kč za rok (karta flexi pass či penzijní připojištění), vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení), odměny při životních či pracovních jubileích, letní rekreace pro děti zaměstnanců zdarma

Profese

Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři