Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

PhDr. Yvona Andělová

Lokace

Olomoucký kraj, Krumsín

Mzda

17 000 Kč

Telefon

Osobní kontakt po tel. domluvě, volat Po - Pá 8-15, kontakt PhDr. Yvona Andělová tel.:582 335 016 nebo e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Pro zařazení do výběrového řízení zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis vč. souhlasu se zpracováním osobních údajů, na e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz, popř. písemně na adresu Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace Soběsuky č.p. 95, 798 03 Plumlov, k rukám ředitelky.
Místo výkonu práce Soběsuky. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená (Po-Ne 12 hodinové směny)
Požadavky:
- vzdělání dle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách možno dodělat po nástupu) nebo vzdělání sociálního či zdravotního směru
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost empatie a vcítění
- kladný vztah k cílové skupině - senioři
Náplň práce: přímá obslužná péče o osoby v pobytovém zažízení sociálních služeb, pomoc při osobní hygieně a oblékání, roznášení stravy, mytí a dezinfekce pomůcek, manipulace s prádlem, aktivizační činnosti s klienty
Nabízíme: náročnou, ale zajímavou práci, platové ohodnocení dle NV 564/2006 Sb., ZP, zázemí stabilní organizace, 25 dní dovolené, příspěvky na stravu, rekreaci aj.

Profese

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče