Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 25 dny

Kontaktní osoba

Klára Tomanová

Lokace

Zlínský kraj, Otrokovice

Mzda

17 000 Kč

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pracovník pro výdej jídel.
Náplň práce: vydávání jídel v kolektivu zákazníkům, pomocné práce v kuchyni (zelenina, obložené bagety a rohlíky, apod.), úklid, výpomoc kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí.
Výhodou zkušenosti z kuchyně na obdobné pozici, výhodou praxe v závodním stravování, schopnost být součástí týmu, pozice je vhodná i pro absolventy
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty
Pracovní doba ve čtyřsměnném provozu v časech 5:30 - 13:30, 13:30 - 21:30, 21:30 - 5:30, 5:00 - 17:00 hod. (víkend). Pracovní doba se může mírně lišit dle střediska daného provozu.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení, uvedená mzda je včetně osobního ohodnocení.

Výhody: firemní stravování, slevy na partnerské produkty

Profese

Číšníci a servírky