Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Mgr. Jolana Orlíková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

19 400 Kč

Telefon

Popis

A11 z:7/7/2020 a:2/9/2020
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 9. 2020 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - pracovník v sociálních službách"), nebo elektronicky na e-mail info@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky/
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- práci vhodnou i pro absolventy škol.
Požadujeme:
minimální požadavky
- odborná způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochota vzdělávat se
- schopnost práce na PC.
doporučené požadavky:
- zkušenosti z práce s lidmi s duševním onemocněním
- řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace klienta
- vedení osobní dokumentace klientů včetně nastavování a realizace individuálních plánů
- koordinovat poskytování sociálních služeb u určených klientů
- doprovázení k lékařům, na aktivity
- podílení se na přejímání prádla, jeho kontrole, uložení, drobných opravách a úklidu v zařízení.

Profese

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče