Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Veronika Motičková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Těrlicko

Mzda

19 600 Kč

Popis

Náplň práce:
- pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
- pomoc při osobní hygieně
- pomoc při zajištění stravy
- pomoc při zajištění chodu domácnosti
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
- poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů
- sociální aktivizace klientů
Požadujeme:
- zkušenost s prací v sociálních službách výhodou
- dokončené středoškolské vzdělání
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách
dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz
- očkování proti žloutence typu B

soulad s hodnotami organizace Vážné zájemce prosíme, aby v případě zájmu o tuto pozici zaslali strukturovaný životopis do 21. 9. 2020 na adresu:veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte zkratku pozice "PSS CHPS Těrlicko".

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče