Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Petr Večerek

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

20 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Záhumenní 2034/13, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem: petr.vecerek@tipa.eu

Do našeho nově vznikajícího skladu v Ostravě hledáme kolegy.

Náplň práce: příjem a zaskladnění zboží, vychystávání zboží na základě objednávky, kontrola a balení zboží, přesun zboží ve skladu, úklid skladu, evidence zboží ve skladovém informačním systému, zodpovědnost za svěřený sortiment

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, základy práce v administrativě, základy práce s PC ( dle pozice), znalost informačního systému Helios výhodou, průkaz na VZV výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou

Zaměstnanecké výhody: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, stravenky, firemní akce, zvýhodněné ceny na prodávaný sortiment, práce v zavedené firmě s 30 letou tradicí

Nástup ihned.

www.tipa.eu

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků