Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Kateřina Valentová DiS.

Lokace

Královéhradecký kraj, Česká Skalice

Mzda

19 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky k získání potřebné praxe do budoucna.

Náplň práce: administrace a zasmluvňování věcných břemen obslužnosti energetických sítí do katastru nemovitostí, zastupování asistentky společnosti v případě její nepřítomnosti - zajištění chodu sekretariátu, péče o návštěvy, zpracování pošty.

Požadavky: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office, základní znalosti ohledně náležitostí obchodních smluv, znalosti katastrálního a stavebného zákona výhodou, zaměstnavatel přivítá i elementární zkušenost s vkládáním do katastru nemovitostí.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: kariera@elektrocomp.cz

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace