Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Ing. Martin Doležal

Lokace

Kraj Vysočina, Pavlínov

Mzda

25 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- běžné opravy a údržba majetku v areálu provozu povrchových úprav
- kontrola a údržba strojního vybavení provozu povrchových úprav
- diagnostikuje a odstraňuje poruchy na elektroinstalacích a strojním vybavení
- součinnost u revizí, servisů a preventivních prohlídek
- technické zlepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku poruch na výrobních zařízeních
- vedení provozní dokumentace závodu
- manipulace pomocí mostových jeřábů
- provádění předúpravy pozinkovaných dílců pomocí ručního nářadí
Požadujeme:
- vzdělání SOU/SŠ se zaměřením elektro nebo strojní
- požadujeme odbor. způsob. v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a vyšší
- časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti ve správě a údržbě objektů, strojního zařízení - výhodou
- platný vazačský průkaz - výhodou
- platný jeřábnický průkaz s oprávněním sk. O - výhodou
- platný průkaz obsluhy VZV - výhodou
- svářečský průkaz - výhodou
5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na dovolenou, roční prémie, jazykové kurzy.
První kontakt emailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:00-15:00 hod

Profese

Provozní zámečníci, údržbáři