Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 9 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Radovan Anděl

Lokace

Královéhradecký kraj, HRADEC KRÁLOVÉ

Mzda

9 500 Kč - 14 400 Kč

Popis

PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDU VYMEZENO PRO OZP
- PP zkrácený na dobu neurčitou nebo DPP, zkrácený úvazek 20 - 30 hod. týdně, nástup možný ihned,
- Náplň práce: úklid společných prostor, WC, doplňování hygienických potřeb; vysávání, zametání, stírání, odstraňování odpadků, utírání prachu
- Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti s úklidem
- Nabízíme:profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy, osobní přístup.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (dopoledne), kontaktní osoba: Anděl Radovan, tel.: 724 003 122, e-mail: andilcisro@seznam.cz

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech