Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 17 dny

Částečný úvazek, Dohoda o provedení činnosti, Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Mgr. Kateřina Dostálová

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

5 500 Kč

Jedná se o pozici asistent/asistentka v sociálních službách v sociální službě Pferdí trénink (Tréninkový byt, Tréninková kavárna, pracovní terapeut).
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Zkrácený pracovní úvazek na 10 hodin týdně (úvazek 0,25) s možností navýšení na plný pracovní úvazek (úvazek 1).

Náplň práce: asistence lidem s postižením při nácviku pracovních dovednosti a dovedností spojených s osamostatněním v běžném životě.

Požadavky: kurz pracovníka v sociálních službách.

Životopisy zasílejte do 9. 8. 2020 na e-mail: katerina.dostalova@pferda.cz

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené