Datum vložení

vložen před 7 dny

Kontaktní osoba

Romana Juříčková

Lokace

Středočeský kraj, Nehvizdy

Mzda

23 000 Kč - 32 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce:
- Okružní 780, Nehvizdy

Prvotní kontakt:
- tel.: 730 899 239, 8:00-17:00
- e-mail: romana.jurickova@boels.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce: nakládka a vykládka stavební mechanizace, kontrola stavební mechanizace při její přejímce, čištění strojů a jejich základní údržba, péče o vzhled skladové plochy a skladového prostoru, podpora pro ostatní kolegy centrální pobočky, užívání VZV
Požadavky: zájem o oblast techniky a oblast pronájmu stavební mechanizace, vztah k technice a technické znalosti výhodou, samostatnost a zodpovědnost, fyzická zdatnost, schopnost pracovat samostatně i týmu
Smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody:
Sleva na půjčování sortimentu, stravenky, po 1 odpracovaném roce týden dovolené navíc, MultiSport karta, bonusový systém, káva a čaj na pracovišti, pracovní oblečení a obuv, školení na plošiny a VZV

Profese

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)