Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Kolář

Lokace

Pardubický kraj, Tuněchody

Mzda

18 000 Kč - 25 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: údržba veřejného osvětlení a signalizačních zařízení, odstraňování technických poruch, kontrola a revize, práce s vysokozdvižnou plošinou, práce v jednosměnném provozu (PO-PÁ), vedení předepsané dokumentace
POŽADAVKY: vyučení v oboru, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., schopnost samostatné práce, řidičský průkaz sk. C výhodou, minimálně B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: měsíční mzda 18000 - 25 000 Kč podle zařazení po zapracování, osobní příplatek podle individuálního hodnocení, 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou), příspěvek na penzijní připojištění, navýšení mzdy dle počtu odpracovaných let, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příplatky za práci o víkendu, práci přesčas, dotované závodní stravování , pracovní smlouva na dobu neurčitou, další možné benefity (stravenky, zdravotní program 1500,-), poskytnutí pracovních oděvů
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Profese

Montéři a opraváři elektrických vedení