Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Mgr. Renata Kleštincová

Lokace

Olomoucký kraj, Rejchartice

Mzda

14 500 Kč

Popis

Náplň práce:
• celoroční údržba komunikací a zeleně;
• drobné opravy a údržba budov v areálu nemocnice;
• zajišťuje převozy materiálu dle požadavků z oddělení, denní svoz odpadu.

Požadujeme:
• vzdělání min. ÚSO;
• řidičské oprávnění skupiny B a T;
• samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce;
• pozitivní přístup, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost.

Nabízíme:
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• nadstandardní benefity společnosti.

Mzdové podmínky:
• tarifní zařazení (nástupní mzda od 14 500,-Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:
• nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně;
- měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč;
- dotované stravování (oběd za 33,-Kč);
- bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma;
- nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma;
- až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně;
- společenské a kulturní akce společnosti;
- nekuřácké prostředí.
Kontakt:
• Markéta Pojmonová, vedoucí správy budov,
e-mail: marketa.pojmonova@nemocnicesumperk.cz;

Profese

Správci objektů