Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 4 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petr Věčorek

Lokace

Jihomoravský kraj, Okrouhlá

Mzda

23 000 Kč - 24 000 Kč

Telefon

Pracovní náplň: zajištění plynulého chodu strojů a zařízení - úzká spolupráce s výrobou, pravidelná údržba a péče o stroje a zařízení, opravy, řešení závad, návrhy a výroba pomocných přípravků pro výrobu, plnění zadaných úkolů Požadujeme: SŠ technického směru, pečlivost, aktivní přístup k práci, odpovědnost, důslednost, manuální zručnost, schopnost hledat řešení problémů, ochotu a schopnost rychle se učit, ŘP sk. B- není podmínkou, svářečský průkaz+vyhl.50 - ideální kandidát, dobrý zdravotní stav, pracovní smlouva je na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: zázemí úspěšné, stabilní zahraniční společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 13.plat vyplácený ve dvou částech, příspěvek na stravování, nápoje zdarma, příspěvek na dopravu, nástup ihned

Profese

Provozní zámečníci, údržbáři