Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Ing. Jana Bojarová

Lokace

Jihočeský kraj, Dobev

Mzda

100 Kč

Popis

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
- praviště Protivín
- doba určitá s možností prodloužení
- vhodné i pro absolventy.

Hledáme spolupracovníka na pozici pracovník v sociálních službách (osobní asistent). Jedná se o osobní asistenci u konkrétního uživatele. Místo výkonu Protivín. Asistence 2 dny v týdnu (pondělí a středa) po 3 hodinách (14 - 17 hod), v budoucnu možná navýšení počtu hodin, případně změna DPP na pracovní poměr.

Požadujeme: vysokou míru zodpovědnosti, sociální cítění, schopnost empatie, komunikační dovednosti, psychickou odolnost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, (kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách a zkušenosti z práce se seniory výhodou)

Náplň práce: přímá péče u konkrétního uživatele, pomoc při zajištění základních potřeb (osobní hygiena, příprava stravy, nákupy), podpora klientů při trávení volného času.

Životopis a motivační dopis doručit písemně do 31. 3. 2018 na adresu MESADA, z.s., nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek nebo elektronicky na pisek@mesada.eu, bojarova@mesada.eu. O zařazení do výběrového řízení Vás budeme telefonicky informovat.

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče