Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Jaroslava Švecová

Lokace

Olomoucký kraj, Vidnava

Mzda

17 000 Kč

Popis

První kontakt písemný
- Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 3.9.2019 e-mailem na adresu jaroslava.svecova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Hedviky, Mírové nám. 66, 790 55 Vidnava. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat "žádost o místo".
Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení pohovorů, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.
Charita Jeseník si vyhrazuje právo místo neobsadit nebo výběrové řízení zrušit.
PRACOVNÍ DOBA:
- práce v nepřetržitém provozu, noční služby
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Domov pokojného stáří sv. Hedviky - Vidnava
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- min. základní vzdělání
- akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- zdravotní průkaz
- organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita
- ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- základní znalost práce na PC výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- přímá práce s uživateli služeb (senioři, lidé se zdravotním postižením)
- pomoc při vytváření individuálních plánů
- zpracovávání a vedení potřebné dokumentace
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- příspěvek na obědy
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče