Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Petra Benešová

Lokace

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou

Mzda

19 760 Kč

Popis

Pracovník/ce kontrolního oddělení
Náplň práce:
" provádění kontrol, místních šetření a vytýkacích řízení u daňových subjektů

Požadujeme:
" ukončené VŠ (VOŠ) vzdělání, nejlépe ekonomického směru
" znalost účetních, daňových a souvisejících předpisů
" aktivní znalost MS Office (zejm. Word, Excel), Outlook, Internet
" samostatnost, schopnost analytického myšlení, dobrý písemný i ústní projev, odpovědnost, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu
" řidičské oprávnění sk. B výhodou

Nabízíme:
" zajímavou a různorodou práci
" odměňování dle NV č. 468/2002 Sb. a NV č. 564/2006 Sb., v platném znění

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem zašlete výhradně elektronicky v termínu do 15. 2. 2019 na adresu
Petra.Benesova2@fs.mfcr.cz. Uveďte Vaši e-mailovou adresu a telefonický kontakt a datum, kdy můžete nastoupit.

Profese

Úředníci v oblasti financí