Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Ing. Romana Lungová

Lokace

Středočeský kraj, Dubenec

Mzda

17 800 Kč - 25 000 Kč

Popis

Pracovní pozice: Pracovník/ce pobočky
Datum nástupu od 1.9.2020, plný úvazek na dobu neurčitou.
Mzda: 17800 Kč - 25000 Kč
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.
Náplň práce: osobní jednání se zákazníky na pobočce - budete provádět kalkulace a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníka, připravovat a zpracovávat podklady pro uzavření smluv o dílo, zpracovávat požadavky zákazníků na zaměření, seřízení, reklamaci a opravu. Zajištění chodu pobočky, administrativní činnost spojená s pracovní pozicí.
Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište PŘÍBRAM.
Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven.
Zaměstnanecké výhody: elektronická stravenka.
První kontakt e-mailem.
Kontaktní osoba: Lungová Romana Ing., tel.: 725 217 696, e-mail: prace@oknamacek.cz

Profese

Prodavači v prodejnách