Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Bc. Simona Laníková

Lokace

Zlínský kraj, Jankovice

Mzda

15 000 Kč

Telefon

Popis

pracoviště Holešov
- Náplň práce: kompletní evidence skladového hospodářství v systému (příjemky, výdejky, převodky, objednávky), vedení a organizace skladových karet včetně všech náležitostí, organizace skladu a čárových kódů, příprava materiálu do výroby, zabezpečení materiálu pro výrobu dle podkladu z konstrukce, vnitřní organizace svěřeného úseku, vyhotovování přehledu na zakázky, objednávání materiálu pro zakázky, inventura, drobné kalkulace materiálu, mailová korespondence, komunikace s dodavateli
- Požadavky: SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, technická orientace ve výkresech a základních součástek výroby, angličtina na komunikativní úrovni, němčina velkou výhodou, znalost administrativních programů, rozumný "selský" pohled na řešení věcí, samostatné rozhodování a řešení věcí, základy vedení skladového hospodářství a jejich principů, ochotu se neustále zlepšovat a pracovat na sobě
- Nabízíme: zkrácený úvazek - 4hod/denně, doba určitá do 31.12.2020, telefon i pro soukromé účely (popř. notebook), bonusy a prémie dle ročních výsledků, do určité míry flexibilní pracovní dobu, firemní školení a zvyšování kvalifikace
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: s.lanikova@peboeck.cz

Profese

Úředníci ve skladech