Směny:

Noční provoz

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Šárka Hotová

Lokace

Kraj Vysočina, Trnava

Mzda

20 500 Kč

Místo výkonu práce (adresa): Odlehčovací služba Domácího hospice sv. Zdislavy Třebíč, Gen. Sochora 705/3

Posláním Charitní pečovatelské služby Třebíč je poskytnout pomoc a podporu dospělým osobám a seniorům se sníženou soběstačností. Služba pomáhá při sebeobsluze, s péčí o domácnost a při kontaktu se společenským prostředím, aby tito lidé mohli žít ve svém domácím prostředí. Služba je poskytována v Třebíči, Hrotovicích, Krahulově, Náměšti n. O. a v okolí těchto obcí do 20 km.

Pracovní náplň:
Jedná se o výkon pečovatelské služby v domácnostech, zejména péči o seniory a osoby se zdravotním postižením. Konkrétně jde o pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržbu domácnosti, vyřizování osobních záležitostí klientů, administrativu spojenou s poskytováním služby klientům.

Požadujeme:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociál. službách
" zkušenosti a praxi v přímé obslužné péči osob se zdravotním postižením
" znalost oblasti péče o seniory a osob se zdravotním postižením
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (pečovatelky jezdí do domácností ke klientům služebním autem)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace a odolnost vůči častým změnám (vyplývá z terénní služby)
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, příjemné vystupování
" alespoň základní znalost práce na PC (e-mail, MS Word, MS Excel)

Nabízíme:
" práci na pracovní poměr ve výši 0,8 úvazku
" pracovní poměr na dobu určitou
" platové ohodnocení od 17.500 Kč - již zohledněno k úvazku 0,8 úvazek
" 5 týdnů dovolené, stravenky, teambuilding
" zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
" profesní a osobnostní rozvoj (vzdělávání, supervize aj.)
" zajímavá a kreativní práce v příjemném pracovním prostředí
" duchovní podpora v případě zájmu

Nástup dle dohody.
Přijímací řízení bude probíhat průběžně po dobu zveřejnění inzerátu formou ústního pohovoru.

Svůj stručný profesní životopis zasílejte průběžně bez časového omezení po dobu zveřejnění inzerátu na e-mail: sarka.hotova@trebic.charita.cz.
Kontaktní: Ing. Šárka Hotová, HR manažer, tel.: 731 605 022

Kontaktní osoba ohledně činnosti služby a bližších informací k pozici: Mgr. Helena Pavelková, koordinátorka služby, tel.: 776 108 782, chps@trebic.charita.cz

Více informací o činnosti Charitní pečovatelské služby Třebíč: www.trebic.charita.cz
Videa ke zhlédnutí po zadání hesla "Oblastní charita Třebíč" nebo "Charita Třebíč" na kanálu www.youtube.cz www.dchb.charita.cz

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu.

Podrobněji viz https://trebic.charita.cz/kariera/volna-mista/gdpr/

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, profesn

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče