Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Mgr. Dominika Kožnarová

Lokace

Královéhradecký kraj, Vidochov

Mzda

18 000 Kč - 22 000 Kč

Popis

PRACOVNÍK/-ICE MARKETINGU - Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: job@elnino.cz nebo volejte v čase 8:00 - 14:00 hod. na tel.: 493 655 593 - pí. Kožnarová.

Náplň práce:
- tvorba cen - aktualizace prodejních cen
- analytické práce a kalkulace
- práce s tabulkami a filtry v Excelu

Požadavky:
- znalosti na úrovni SŠ
- schopnost zvládnout základní matematické operace
- znalost MS Excel - funkce a nástroje, MS Word
- schopnost základní telefonické a emailové komunikace v angličtině
- logické a analytické myšlení, zdravý úsudek a "selský rozum"
- pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatně se rozhodovat
- časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- praxe výhodou, ale vhodné i pro šikovného absolventa
- orientace na internetu
- orientace v oblasti parfémů a kosmetiky, povědomí o konkurenci

Nabízíme:
- zázemí úspěšné společnosti v oboru
- zajímavé a různorodé zaměstnání
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, firemní akce a další)
- motivující finanční ohodnocení
- perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání

Vhodné i pro OZP a absolventy.

Profese

Specialisté v oblasti marketingu