Směny:

Dvousměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 14 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

M. Zámečníková

Lokace

Jihočeský kraj, Závraty

Mzda

20 000 Kč - 20 850 Kč

Popis

Práce je vhodná pro OZP nebo OZZ.
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici PRACOVNÍK/-ICE SAMOOBSLUŽNÉHO CENTRA PRÁDELNY v našem novém úseku moderního provozu prádelny.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem prádla na praní a čištění od klientů a výdej zakázek klientům, příjem plateb od klientů, dohled nad samoobslužnou prádelnou, případně drobná výpomoc v prádelně.
NABÍZÍME: - dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - dvousmenný provoz (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení při plném úvazku (8 hodin denně): první rok 20 000 Kč a po kompletním zaškolení a samostatné práci 20 850 Kč. Pracovní doba v čase 8:00 - 17:00 hodin.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
OSTATNÍ: možnost zkráceného úvazku 4-6 hodin dle dohody.
POŽADUJEME: - příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů. Základní znalost práce na PC výhodou - pokud není zaškolíme.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Profese

Prodavači ostatního zboží v prodejnách