Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Částečný úvazek, Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Iveta Šaurová

neuvedeno

Mzda

3 650 Kč

Popis

Místo výkonu práce:Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se o úklid kanceláří a ubytovny u hlavního vlakového nádraží společnosti Regiojet v Ústí nad Labem, který probíhá 2x v týdnu v odpoledních hodinách.
Požadujeme dochvilnost a pracovitost. Je nutné přesně dodržovat nástup na směnu.
Nabízíme: zkrácený pracovní poměr na 10hod/týdně - mzda 3 650,- Kč., dále je možné práce na DPP - mzda 87, 30 - 96,30 ,-Kč., nové zaměstnance s pracovními postupy seznámíme a zaškolíme.
Pracovní smlouvy se uzavírají do konce roku 2020 s možností prodloužení.
Pracovní doba je od 15:00 hodin do 18:00 hodin 2x v týdnu, ale může se posunout dle potřeb zaměstnavatele. Jedná se o jednosměnný provoz.NÁSTUP HNED.
Kontakt: je nutné prvotně zavolat a domluvit si čas a konkrétní místo osobní schůzky.

Profese

Ostatní uklízeči a pomocníci