Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Petra Macháčková

Lokace

Pardubický kraj, Dubany

Mzda

19 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce Pardubice
Náplň práce:
aktivizační a vzdělávací aktivity s osobami s tělesným postižením a zachovalým intelektem; úkony péče (podávání stravy, osobní hygiena, oblékání aj.); administrace provedených úkonů; klíčový pracovník
Požadujeme:
vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., § 116 - tj. vzdělání v sociálním oboru nebo kurz pro pracovníky v sociálních službách (požadované vzdělání lze doplnit v průběhu pracovního poměru); základní uživatelskou znalost práce na PC; zdravotní stav odpovídající náročnosti profese; řidičský průkaz sk. B výhodou; trestní bezúhonnost; komunikativní dovednosti; samostatnost; zodpovědnost; spolehlivost; empatii.
Nabízíme:
zázemí stabilní organizace; menší kolektiv a přátelské prostředí; jednosměnný provoz (cca 3x ročně akce o víkendu); školení v oboru; pravidelná supervize; benefity (sick day, masáž, aj.)
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt emailem.

Profese

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené