Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Bc. Stella Hanikýřová

Lokace

Ústecký kraj, Horní Beřkovice

Mzda

18 390 Kč

Popis

Požadujeme:
- minimálně ZŠ /SOU vzdělání (bez maturity)
- zájem o práci ve zdravotnickém zařízení
- očkování proti žloutence - výhoda, NE podmínka
- fyzickou zdatnost
- 100% zdravotný stav
PP do 31.5..2021 (v případě spokojenosti na neurčito!!!), 18.390,- + osobní příplatek + mimořádné odměny+ příplatky
Náplň práce:
- obsluha zařízení na praní a odstřeďování prádla včetně přípravy pracích, bělících,
avivážních, dezinfekčních a ostatních roztoků
- žehlení pracovních oděvů, košil na různých lisech, včetně ručního skládání
- žehlení prádla na víceválcových žehlících strojích
- strojní žehlení na lisech všech typů

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP
- hlavní pracovní poměr
- možnost dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, kulturní akce v areálu PNHoB, 5 týdnů dovolené, vitamínové doplňky, příspěvek na dětské tábory, masáže)

Nástup možný 1. 6. 2020 / případně dohodou.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 416 808 211-Bc.Hanikýřová

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, zpracovávala a uchovávala v databázi uchazečů pouze pro účely náboru a výběru zaměstnanců v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováváním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Profese

Ostatní uklízeči a pomocníci