Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

Absolventy, OZP

Datum vložení

vložen před 21 dny

Typ úvazku

Služební poměr

Kontaktní osoba

Klára Vajhajplová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

26 480 Kč - 39 790 Kč

Popis

Náplň práce:
součinnost s ostatními orgány veřejné moci ve věcech odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci; účast na soudních jednáních ve věcech odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci; realizace soudních rozhodnutí ve věcech odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci; vymáhání regresních nároků a nároků na vydání bezdůvodného obohacení; vymáhání pohledávek vyplývajících z činnosti odboru odškodňování; příprava veškerých podkladů pro vyřizování žádostí ve věcech odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci; vypravování písemností.
Požadujeme:
ZASLÁNÍ VYPLNĚNÉ ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ DO SLUŽEBNÍHO POMĚRU A ZAŘAZENÍ NA PŘEDMĚTNÉ SLUŽEBNÍ MÍSTO VE LHŮTĚ DO 19. ZÁŘÍ 2019 MINISTERSTVU SPRAVEDLNOSTI.

Profese

Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech