Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

Absolventy, OZP

Datum vložení

vložen před 14 dny

Typ úvazku

Služební poměr

Kontaktní osoba

Vencová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

30 170 Kč - 45 340 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
Tvorba věcných návrhů legislativních a nelegislativních materiálů, příprava koncepčních materiálů z oblasti boje proti korupci, včetně revize stávajících dokumentů, příprava stanovisek k připravovaným legislativním a nelegislativním návrhům z hlediska možných korupčních rizik, analýza možných opatření vedoucích ke snížení korupčního rizika v rámci činnosti veřejné správy a zvýšení transparentnosti její činnosti za využití národních a zahraničních vzorů. Podílí se ve své působnosti na činnostech spojených s členstvím České republiky v EU, Radě Evropy a dalších mezinárodních organizacích ve spolupráci s dalšími věcně příslušnými rezorty.
Požadujeme:
VŠ (Mgr.) v oboru právo a právní věda, zaslání vyplněné žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem ve lhůtě do 25. srpna 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR. Bližší info naleznete na Elektronické úřední desce MSp a webových stránkách Justice.cz, v záložce Kariéra - Nabídka volných pozic.

Profese

Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech