Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Služební poměr

Kontaktní osoba

Klára Vajhajplová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

30 170 Kč - 45 340 Kč

Popis

Náplň práce:
Tvorba návrhů právních předpisů v oblasti trestního práva hmotného a procesního, vězeňských předpisů a právní úpravy činnosti státního zastupitelství, Probační a mediační služby a Vězeňské služby. Komplexní zajišťování legislativního procesu u těchto návrhů, včetně účasti na jednání legislativních orgánů vlády a Parlamentu České republiky, zpracování právních analýz v předmětné oblasti.
Požadujeme:
VŠ (Mgr.) v oboru právo a právní věda, zaslání vyplněné žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem ve lhůtě do 15. srpna 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR. Bližší info naleznete na Elektronické úřední desce MSp a webových stránkách Justice.cz, v záložce Kariéra - Nabídka volných pozic.

Profese

Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech