Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Lucie Vančíková

Lokace

Středočeský kraj, Stratov

Mzda

165 Kč - 214 Kč

Požadujeme: základní znalost práce s PC, schopnost ovládat stroje a zařízení, vyučení v oblasti elektro výhodou, samostatné myšlení a zodpovědnost, průkaz VZV, schopnost vést malý kolektiv. Praxe ve výrobním podniku alespoň 1 rok.

Náplň práce: řízení směny na práškové lakovací lince a na úseku navěšování dílců, obsluha a údržba lakovací linky, zodpovědnost za kvalitu nástřiku barvy a plnění výrobních příkazů.

Nabízíme: stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti., závodní stravování, 5 týdnů dovolené, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod...

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hod.

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů