Směny:

Turnusové služby

Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Kováč

Lokace

Moravskoslezský kraj, Příbor

Mzda

23 000 Kč - 25 000 Kč

z: 3.2.2020 Osobní kontakt Po - Pá od 9:00 do 14:00hod., Areál fy SKARAB, 9. května 1162, 742 58 Příbor.
Pracovní náplň: Přejímání vozů do opravy a zpětné předání vozu zákazníkům. Komunikace se zákazníky, objednávání dílů k opravám, fakturace.
Požadujeme: Praxi na obdobné pozici nebo praxi v příbuzném oboru např.záruční technik, automechanik, orientaci v katalozích autodílů, komunikativnost, příjemné vystupování. Orientace v oblasti ND na nákladní vozy i osobní vozy. Znalost práce na PC ( MS Office,Exel, Internet …), loajalitu k firmě, spolehlivost. Řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnanecké výhody: Pět dnů dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na stravování
Kontakt: Ing. Antonín Kováč, telefonicky na č.: 608 150 936, e-mail: a.kovac@skarab.cz

Profese

Technici v ostatních průmyslových oborech