Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Petra Kutějová

Lokace

Olomoucký kraj, PŘEROV

Mzda

20 000 Kč

Popis

Pracovní náplň:
odpovědnost za příjem a vyřizování zakázek od klientů; identifikace klíčových bodů na zakázce; určování případné závady. Technik nabízí cenovou kalkulaci o zpracovává potřebnou dokumentaci od zákazníka, vyřizuje běžné a garanční opravy, řeší pojistné události o po celou dobu vyřizování zakázky je zodpovědný za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek.

Požadujeme:
vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou); loajalitu; schopnost spolupracovat; učit se a hledat nové příležitosti; samostatnost; spolehlivost a přesnost při výkonu zaměstnání; komunikativnost; obchodní zdatnost; příjemné vystupování a jednání se zákazníky; řidičský průkaz skupiny B; práce na PC (MS Office).

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; pohodový kolektiv.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: kutejova@f67.cz.

Profese

Mechanici a opraváři osobních automobilů