Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Bc. Petr Kohout

Lokace

Ústecký kraj, Úpohlavy

Mzda

20 000 Kč - 23 000 Kč

Popis

Náplň práce:
zajišťuje potřebné podmínky pro výrobu, jako průnik administrativní a manuální práce na dílně dle potřeb výroby a dle pokynů vedoucího střediska a jednatele společnosti.
- Dle pokynů vedoucího provozovny zajišťuje průzkum trhu pro dodávky materiálů a potřebných subdodávek. Zabezpečuje průzkum trhu, sumarizuje podklady pro nákup materiálu a jeho evidenci, vč. dokladů kvality.
- Dle požadavků vedoucího provozovny a pokynů jednatele vystavuje objednávky dle schváleného vzoru. Vede evidenci, vzestupnou řadu objednávek vystavených a došlých.
- Zpracovává měsíční skladovou evidenci příjmu a výdeje materiálu a výstupy předává ekonomickému úseku.
- Zajišťuje administraci zakázek - od nabídky, objednávky, přes dokumenty kontroly a dodací list, po podklady k fakturaci.
- Shromažďuje měsíční podklady o provozu firemních automobilů.
- Vede průběžnou evidenci odpadů společnosti a zpracovává podklady pro roční hlášení o odpadech.
- Vede evidenci o nárokovosti a poskytování OOPP jednotlivých zaměstnanců.
- Zajišťuje vedení agend na přidělením PC, navrhuje aktualizace webu společnosti.
- Dle potřeb výroby, fyzických možností a pokynů vedoucího střediska se řemeslně podílí na realizaci zakázek.
Nabízíme:
- Vzdělání minimálně na úrovni výučního listu v technickém oboru
- Dobré komunikační schopnosti
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Znalost práce na PC (MS Office, internet, el. pošta)
- Pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, učit se novým věcem
Požadujeme:
- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
- Pracovní úvazek 40 hodin týdně - pondělí až pátek
- Místo výkonu práce Lukavec u Lovosic + případné výjezdy za dodavateli či zákazníky (stravné)
- Sick days - 2 dny za rok
- Služební mobilní telefon a notebook
- Nástupní hrubá mzda ve výši od 20.000,- Kč, po zkušební době možnost navýšení na 23.000,- Kč

ŽIVOTOPIS S SEBOU NA POHOVOR! HLÁSIT SE V SÍDLE FIRMY, NIKOLIV V LUKAVCI!
Hlásit se na adrese: sídla firmy: Přívozní 117/2, Lovosice
osobně Po - Čt 8:00 - 14:00 po předchozí tel. domluvě v sídle firmy, e-mailem, telefonicky
Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace