Datum vložení

vložen před 2 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Lukáš Oliva

Lokace

Ústecký kraj, Štětí

Mzda

30 000 Kč

přijmeme na hlavní, nebo poloviční pracovní úvazek rozpočtáře, přípraváře staveb.
Náplň práce: zjišťování obchodních a technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky, poptávání, hodnocení a výběr dodavatelů, stavebních materiálů a subdodavatelů stavebních prací, odborné poradenství klientům zejména týkající se technické části řešení nabídek, sestavování rozpočtů jednotlivých zakázek, objednávání stavebních materiálů a prací, spolupráce se stavbytedoucím na jednotlivých zakázkách (při objednávání materiálu a subdodávek), komunikace s projektanty a investory při realizaci poptávky a stavby, sesravování výkazů výměr.
Požadujeme: vzdělání ve stavebním oboru (pozemní stavitelství). Výhodou je praxe na stejné, nebo obdobné pozici. Aktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost a pečlivost. Znalost MS Office - Word a především Excel. Zkušenost s rozpočtovým SW (KROS).
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu s kvalitním technickým zaměřením. Práci na širokém spektru zajímavých projektů. Motivující platové hodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: nejprve e-mailem nebo telefonicky domluvit osobní schůzku.

Profese

Rozpočtáři specialisté